Почетак школске 2021-22. године

27 август 2021

Поштовани ученици и родитељи,

Школска година почиње 1.09.2021. године и тог дана у школу долази:

• у преподневну смену од 8 часова старија смена – ученици од 5 – 8. разреда имају часове по распореду који ће им дати разредни старешина (највише пет часова, од којих је први час разредног старешине). Ученици у школу треба да понесу свеску и прибор за писање.
  • у поподневну смену од 14.00 долази млађа смена – ученици 2- 4. разреда и имају три часа по 45 минута

У школу долазе сви ученици – нема дељења на групе. Ученици су дужни да имају маске у учионици и просторијама школе, као и да при уласку у школу дезинфикују обућу и руке. Придржаваћемо се свих епидемиолошких мера као и прошле године.

У школу не долазе ученици који имају било какве респираторне сметње: гребање у грлу, цурење носа, кашљање, кијање, све док лекар то не одобри.

Родитељи су дужни да одмах, а најкасније у року од 12 часова пријаве разредном старешини да је неко од укућана или ученик позитиван на корона вирус. Правила о трајању изолације у оваквим случајевима важе као и за све остале.

Срећан почетак школске године!

Управа школе