Има нека тајна веза

08 новембар 2023

Тема обележавањa Дане школе ове године гласи "Има нека тајна веза" и инспирисана је обележавањем 90 година од рођења нашег великог песника Душка Трифуновића.

Ауторке овогодишње представе биле су професорке Снежана Миљанић и Јасмина Миловић. Ученици који су се нашли на сцени и показали своја глумачка и рецитаторска умећа су: Вук Бјеливук, ученик III7; Сергеј Малешевић, ученик I8; Миљан Вујичић, Анастасија Чорак и Тијана Бача, ученици II7; Анастасија Андријевић и Милица Крстоношић, ученице IV6; Радмила Милошевић и Миа Недељковић, ученице IV3; Никола Дворски, ученик IV4.

Чланови школског хора које је пипремала професорка Дубравка Буркерт, певали су песме познатих уметника са ових простора које су компоноване на текст Душка Радовића.