“Кад срце дарује знање царује”

25 април 2018

У жељи да са локалном и широм заједницом омогуће својим ученицима боље услове за учење, запослени у Средњој стручној школи “4. јули” из Врбаса организују акцију “Кад срце дарује знање царује”.

Свој допринос акцији може се дати донацијама у виду новца (уплате на жиро рачун школе 840-6818760-81), рачунарске и друге техничке опреме, која се користи у наставном процесу, школског намештаја или средстава која се могу искористити за уређење школског простора.

У оквиру акције биће одржан Добротворни бал 11.5.2018. године у свечаној сали “Jurošević F&V” у Врбасу, са почетком у 19 часова. Улазнице се могу купити у просторијама школе, Светозара Марковића 53 (информације на телефон: 021/790-555).

У акцији се може учествовати и кроз донацију производа или услуга, који би били намењени томболи која ће се делити.