Свечана академија - школска слава Свети Савa 2020.

01 фебруар 2020

Свечана академија поводом обележавања школске славе Светог Саве одржана је 27. јануара у Биоскопу “Југославија. Ове године домаћин и организатор била је наша школа.

Тема академије била је: “Путовања Светог Саве”. Улога домаћина Савинданске академије подстакла нас је да искористимо дату нам част и прикажемо активности ученика и наставника сва четири подручја рада. Сваки гост је дарован са два свитка и свећом, радовима ученика наше школе. Академија „Путовања Светог Саве“ увеличана је беседом Павла Орбовића и наступом Градског хора КЦ Бачки певачи. Драмски приказ дело је драмске, рецитаторске, ликовне, информатичке и музичке секције.

Радећи на припремама и реализацији уживали смо осветлећи заједнички рад ученика и свих запослених наше школе.