Обележавање међународног дана књиге

23 април 2020

Ученици I-6 и I-7 одељења Средње стручне школе “4. јули” из Врбаса, смер Техничар друмског саобраћаја, у сарадњи са својом наставницом Рачунарства и информатике Драганом Симић, обележили су Међународни дан књиге, као и 100 година од изласка првог романа Агате Кристи. Уједно су вежбали градиво у оквиру теме “Слајд презентације”.

Сваки ученик је добио задатак да реши слагалицу направљену помоћу Jigsawplanet дигиталног алата. Решење сваке слагалице крило је по једну књигу Агате Кристи.

Следећи корак био је проналажење на интернету кратког описа и фотографије књиге и постављање у дељену Гугл презентацију. Педесет осам ученика направило је заједничку ретроспективу дела Агате Кристи на преко 60 слајдова.
Преузми: АГАТА КРИСТИ