ФАКУЛТЕТ ТЕХНИЧКИХ НАУКА И МИ

12 јун 2023

Тимски рад наше Школе је и овог пута уродио плодом и донео запажене резултате!

На Факултету техничких наука у Новом Саду, 09.06.2023. год., одржана је Конференција о „зеленим“ обновљивим изворима енергије. Наша Школа је веома запажено учешће у овој значајној едукативној манифестацији у којој смо учествовали на позив организатора, Департмана за инжењерство заштите животне средине. Упућујемо захвалност Факултету техничких наука што су препознали квалитет рада наше Школе и уврстили нас у овај значајан пројекат, финансиран од стране Амбасаде САД. Захваљујемо се и Департману за инжењерство заштите животне средине на вишегодишњој успешној сарадњи. Разменили смо знања и вештине на актуелне теме из области заштите животне средине, и спремни и са радошћу дочекујемо упис нове генерације будућих Техничара за заштиту животне средине.